MÖBLER / Bord / Lampbord 14609250
nr 1460 9250
Lampbord
med tidningsställ. Teak. Bredd: 60 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:32:07
200 kr